FOTO: Spojené království trochu jiné oslavy nového roku 2018.

Zvýšená bezpečnost v britském hlavním městě Londýna, včetně zpráv o elitních odstřelovačích na střechách  budov, aby se zabránilo pokusům o teroristické útoky. 

Také těžké ocelové betonové zábrany aby mohli v klidu slavit silvestra, a hlavně ukončit starý rok, ve kterém  Evropa zažila více než padesát zveřejněných teroristických útoků nebo pokusů o teroristické útoky, drtivě většině díky migraci či radikálním islámem. 

Zaznělo osmnáct skladeb z toho devět skladeb úmyslně pro oslavu stého výročí žen ve Spojeném království. 


Google překlad: „Do textu skoro nezasahuji pro důvěryhodnost!“

LONDÝN, ANGLIE - 31. PROSINCE: Na Westminsterském mostu stojí strážný a ozbrojený policejní důstojník,  31. prosince 2017 v Londýně v Anglii. Davy začínají vést břehy řeky Temže v centru Londýna, aby v roce 2018 viděly velkolepý ohňostroj. (Foto Jack Taylor / Getty Images)

 

Revelers se shromažďují před každoročním ohňostrojem na oslavu nového roku v centru Londýna 31. prosince 2017. A Tolga Akmen

Vojáci policistů hlídali v blízkosti trafalgarského náměstí před novoroční oslavy, v centru Londýna 31. prosince 2017. / Tolga Akmen

Revelers dorazí na každoroční představení ohňostrojů na oslavy nového roku v centru Londýna 31. prosince 2017. A Tolga Akmen

LONDÝN, ANGLIE - 31. PROSINCE: Lešení pokrývá Big Ben, zatímco davy fronty se dostat do nábřeží, aby se dívat na ohňostroj ukázal v novém roce 31. prosince 2017 v Londýně v Anglii. Davy jsou ohraničeny břehy řeky Temže v centru Londýna, aby v roce 2018 viděli velkolepý ohňostroj. Poté, co byl zticha práce na rekonstrukci, slavné bongy Big Ben zazvonily v průběhu Vánoc a začaly se v půlnoci v novém roce opět odmlčet na Nový rok v 13 hod., Aby pokračovaly v zásadních opravách Elizabethské věže. (Fotografie od Leon Neal / Getty Images)

LONDÝN, ANGLIE - 1. ledna: Ohňostroje explodují přes Big Ben, jak se v příštím roce 1. ledna 2018 v Londýně v Anglii setkávají tisíce lidí. Davy na březích řeky Temže v centru Londýna viděly v roce 2018 velkolepým ohňostrojem. Poté, co byl zticha práce na rekonstrukci, slavné bongy Big Ben zazvonily během vánočního období a začaly v půlnoci nový rok, opět odmlčely na Nový rok v 13 hod., Aby pokračovaly v probíhajících zásadních opravách Elizabethské věže. (Fotografie od Leon Neal / Getty Images)

Londýn, Anglie - 1. ledna: Ohňostroje vybuchou nad Big Benem a obřím ruským kolem Londýnského oka o půlnoci, když se v příštím roce 1. ledna 2018 v Londýně v Anglii přiblížili tisíce lidí. Davy na březích řeky Temže v centru Londýna viděly v roce 2018 velkolepým ohňostrojem. Poté, co byl umlčen pro renovační práce, Big Ben slavná bongs zazněl v období Vánoc a ohlašovat půlnoci do nového roku, které spadají tichý opět na Nový rok na 1 hod, aby i nadále probíhající zásadní opravy Elizabeth Tower. (Fotografie od Leon Neal / Getty Images)

Policejní člun hlídky na řece Temže před každoroční ohňostroj zobrazení oslavy nového roku, v centrálním Londýně 31. prosince 2017. / Tolga Akmen

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA