Logo nejhorsi.cz Máme odvahu psát pravdu!

Reklama


Autor fotografiehttps://voiceofeurope.com/2018/03/george-soros-wants-to-remove-slovakias-anti-immigration-government/#.WqUR1jJFrhs.twitter

George Soros chce odstranit protiimigrační vládu Slovenska.

George Soros chce odstranit protiimigrační vládu Slovenska.

Článek napsal @Honza36

Anketa

Myslíte si, že je Čapí hnízdo zlodějna?

Výsledky

Autor: Honza36Ověřený účet | Počet přečtení


Maďarský předseda vlády Viktor Orban uvedl , že si myslí, že George Soros a jeho organizace se aktivně snaží svrhnout slovinskou vládu premiéra Roberta Fica.

V současné době je Slovensko v krizi po vraždě slovenského novináře Jana Kuciaka a jeho přítelkyně před dvěma týdny. Kuciak informoval o vlivu italské mafie na předsedu vlády a policii uvedli, že jeho zabití pravděpodobně souvisí s jeho prací.

Maďarský premiér uvedl, že jasně vidí "otisky prstů Soros a jeho organizací" na krizi Slovenska. Orban uvedl, že má pochybnosti o tom, že "Sorosova síť vynakládá veškeré úsilí na potlačení antiimigračních vlád."

"Současná slovenská vláda odolává migraci a odmítá přeměnit svou zemi na zemi přistěhovalců", řekl Orban a dodal, že "Sorosovy organizace zaútočily a budou i nadále útočit na premiéry takových vlád bezohledně".

Dříve mluvčí Orbánovy strany Fidesz řekl, že "Soros vynakládá miliardy dolarů na to, aby ovlivnil volby [v Maďarsku]".


Jaký názor máte vy? Napište nám do komentářů!

Dejte nám "To se mi líbí" na Facebooku!Autor článku:


...

Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
Napiš si svůj vlastní článek

Sledujte náš Facebook!

Zobrazit Facebook