Logo nejhorsi.cz Máme odvahu psát pravdu!

Reklama


Autor fotografiehttps://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=https%3A%2F%2Fwww.defendevropa.org%2F2018%2Fmigrants%2Fsays-no-dont-beat-italian-pro-migration-cooperative-starts-courtship-course-migrants%2F&sandbox=1

Itálie: Pro migrační neziskovka přišla s bezcenným nápadem, zavézt kurzy pro migranti. Ted se podržte, jak se chovat k ženám.

Itálie: Pro migrační neziskovka přišla s bezcenným nápadem, zavézt kurzy pro migranti. Ted se podržte, jak se chovat k ženám.

Článek napsal @Honza36

Anketa

Myslíte si, že je Čapí hnízdo zlodějna?

Výsledky

Autor: Honza36Ověřený účet | Počet přečtení


Neziskovka "Červený lev" měla podle jejich slov fantastickou myšlenku zavést kurzy pro údajné děti které migrují, a učit je jak se mají chovat k italským ženám a jak májí zareagovat na jejich odmítnutí. Opravdu žijeme v neskutečným čase. 

Takové hloupostí mě nestačí udivovat, jak mohou být, tak tupé nechápu, a hlavně věřit tomu, že je naučí se k ženám chovat uctivě, už vidím migranta, z kterého se po pár kurzech stane gentleman. :)   A jak chtějí změnit jejich chování, když za tím stojí jejích náboženství nevím? 

A co místo původu, kde tohle je naprosto normální? Nízké IQ? To vážně věří že jim nějaký kurz pomůže? A v neposlední řadě, kdo je donutí na tento kurz chodit? Opět stupidní nápad Sluníček!! 

Na závěr 

Podobná taktika, byla testována a viděna ve Švédsku, a výsledek nárůst znásilnění.  

 


Jaký názor máte vy? Napište nám do komentářů!

Dejte nám "To se mi líbí" na Facebooku!Autor článku:


...

Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
Napiš si svůj vlastní článek

Sledujte náš Facebook!

Zobrazit Facebook