Juncker: Drsná představa Evropy!!

Překlad s video rozhovoru: 

Redaktor: Říkali jste, že Afričané a Evropané by si měli být rovní. Ale teď máme situaci v Libyi, kde se lidé zřejmě prodávají jako otroci. Neměla by Evropa dělat více, aby to zastavila? 

 Juncker: Evropa nemůže mlčet tváří v tvář tomuto pobuřujícímu problému, který se váže k minulému století. Afrika je příliš známá otázkou otroctví. Jsem zděšen informacemi, které mě oslovují z Afriky. Víme o problémech s Libyí: Libye není stát jako kterýkoli jiný.   není tedy možné a ani přijatelné, aby Evropa zavírala oči před touto tragédií, každodenní tragédií pro tolik lidí – dětí, žen a mužů – v Libyi. Již jsem chtěl, abychom se s tímto problémem vypořádali na předchozím zasedání Evropské rady. Nemůžu klidně spát, když pomyslím na to, co se děje s těmi lidmi, kteří odešli do Libye, zkusit zlepšit svůj život, ale našli peklo.  

Já: Tak nakonec z tebe je lidumil? Bože ty jsi trestu vhodný psychopat! No nic, co nám řekneš dál? Už teď brečím nad tvou debilitou!! 

 Redaktor: Byl jste šokován? Bylo známo, že situace v Libyi byla velmi obtížná, ale rozsah – Afričani, kteří byli vydražení jako otroci – jste šokován? 

Já: pane Redaktore stupidnější otázku jste dát nemohl že?? No nic. A co odpověď? 

Juncker:  Ano, byl jsem velmi šokován. (Já: no jasně! :) :) )  Před dvěma měsíci jsem nevěděl o rozsahu problému. Stalo se to stálou, naléhavou situací. Ne-ačkoli Evropa má s Libyí řádný vztah, nemůže být tichá. A nebude tichá. 

Já: Ano blbečku v tom máš pravdu, Evropa tichá nebude. Ale díky tvé rétorice brzo stihneš ty, protože se že strachu zahrabeš sto metrů pod zem!  

Redaktor: Ale není to také přímý důsledek toho, že byly posílení kontroly migrace ve Středomoří – že se Afričané dostali do Evropy obtížněji? 

Já: Ty BLBEČKU a není to dobře? Opravdu se ptáš jako kretén!  

Juncker: Kontrola byla vylepšená – potřebovala se zlepšit. Ale skutečnost že na libyjském území se zvyšuje počet uprchlíků, kteří se již nemohou dostat de Evropy přes Středozemní moře není dostatečným důvodem k znásilnění a olupování lidí v táborech které jsou jako vězeňské tábory, ne uprchlické tábory. 

Já: Ted přijde vskutku skvostná otázka německého Redaktora!! 

Redaktor: Neměli bychom spíše hledat legální způsoby, jak by lidé mohli migrovat do Evropy, aby zmírnili tyto problémy v Libyi?  

Já: Tak to je vrchol!! Redaktor si evidentně musel šňupnout EUROVKAMI do všech možných otvorů!! 

Juncker: Od roku 2014 a během kampaně pro Evropské volby a poté i ve svém vystoupení e Evropském parlamentu jsem vždy argumentoval ve prospěch legální migrace. Věřím, že pokud nebudeme nabízet legální cesty emigrace do Evropy a přistěhovalectví v Evropě, budeme ztracení. (Já: ty už ses ztracení dávno! K čemu je armáda, k čemu jsme členy NATO? K hovnu!)  

Juncker: Pokud ti kteří přijdou - kteří jsou, obecně řečeno, chudí a potřební- nemohou vstoupit do Evropy přes přední dveře, budou dál procházet zadními okny. 

TEĎ ZVYŠTE POZRNOST! 

 Musíme vytvořit legální cesty příchodu do Evropy a Komise již učinila návrhy. Evropa bude v příštích desetiletích jednoznačně potřebovat přistěhovalectví, a proto musíme poskytnout těm, kteří chtějí přijít a budou schopní přijít, a jejichž situace jim umožní přijít právními cesty, jak se dostat do Evropy.  

Já: Jak je možné že to někdo ještě nechápe? 

Redaktor: Proč tam byl takový odpor? proč jste nedokázal tuto myšlenku uplatnit? 

Já: Redaktor stále v jiné dimenzi, hold dobrý matroš dělá divy!!  

Juncker: Řekli jsme členským státům o jejich odpovědnosti a uvidíme, co sní udělají členské státy. Členské státy se ve své moudrosti ne vždy řídí návrhy Komise. v roce 2001 Komise navrhla společný systém ochrana vnějších hranic. Členské státy to odmítly a nyní to vyžadují. A nyní jsme zavedli tyto společné kontroly vnějších hranic. Když řešíme velké výzvy našeho věku, musíme to nechat na představivost těch, kteří řídí členské státy a národy. Imigrace a migrace jsou velkou výzvou našeho věku. Nejde jen o přípravu na budoucnost, měli jsme se připravit na přítomnost včera.  

Já: No ty kráso, já tě potkat dám ty tečku možná by se ty rozsvítilo!!! 

Redaktor: Je strach z migrace, stejné jako strach z populismu, dokazující smrt rozumu mezi členskými státy? 

Já: Hihi ty jsi KOKOT!! 

Juncker: Sami populisté jsou nebezpeční, ale je mnohem nebezpečnější, když tradiční, klasické strany přijmou jejich škodlivé návrhy. Pokud tradiční strany sledují populisty stanou se populistickými, což je fenomén, který již v některých zemích EU vidíme. Ne, neměli bychom se obávat populistů, měly bychom přijmout ty které bojují. to by se mělo stát, ale není to, co se děje. 

Já: A kdo ten populismus vyvolal? Podobní psychopaty jako si ty, ty debile, kdyby v Evropě byl klid tak jsme nemuseli volit populisti!! Magore...  

Redaktor: Není strach překonávat důvody ohledně přistěhovalectví? 

Juncker: Ne – existují návrhy Komise, které mají rovněž podporu Evropského parlamentu. Nyní je na členských státech, aby následovaly cestu modrosti. 

Já: Takže abychom si to ujasnili, ty pokládáš za moudré míchat vyspělou kulturu z nevyspělou, mírumilovné náboženství s náboženstvím, které neuznává mír! Tvl máš vůbec v té hlavě něco? NE, proto se snažíš z lidí udělat vymaštěná jelita jako si ty sám jo to bude ono.  

Redaktor: Vyžádáte si větší solidaritu s Afrikou, nejen solidaritu mezi Evropany. Je tato solidarita více než jen finanční? 

Juncke: Ano je to solidarita, která se musí dotýkat všech oblastí mezinárodního života. Afrika si musí být vědomá skutečností, že je dnes velkým mezinárodním hráčem. Evropa se nesmí distancovat od celosvětových ambicí Afriky. Afrika byla vždy součástí historie. Někteří EVROPANÉ to takto neviděli. 

 MIGRACE BUDE POKRAČVAT! 

CÍLKEM EU/EK JE USNADNIT MIGRACI DO EVROPY! 

SETRVÁNÍ V EU A OBRANA PROTI MIGRACI SE DLOUHODOBĚ VZÁJEMNĚ VYLUCUJE. KDY TO LIDEM DOJDE?  

Zdroj: 

Zdroj:

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA