Merkelová se prořekla o vizi globálního světa! Nebudete věřit, co nás čeká

Angela Merkelová navštěvuje v poslední době mnoho států (mezi nimi i Českou republiku) a všude, kde se objeví a kam přijede, jí zajímá jen jedno jediné.

Nyní vyplula na povrch další klíčová informace, že globalistické řízení světa se rozhodlo pro aplikaci jiného způsobu snížení komerční spotřeby fosilních paliv na planetě Zemi, než jsou klimatické dohody a emisní povolenky. I když paralelně budou klimatické dohody globalisty prosazovány i nadále, hlavním nástrojem se nově stane přechod západního automobilismu od éry spalovacích motorů k novému věku elektromobilismu. Jaký to bude mít důsledek, to si probereme v tomto článku, ale nejprve začneme zásadní informací z Argentiny.Angela Merkelová navštěvuje v poslední době mnoho států (mezi nimi i Českou republiku) a všude, kde se objeví a kam přijede, jí zajímá jen jedno jediné. Technické kampusy a technické univerzity, které se zabývají robotizací a automatizací. V Česku podle odhadů ukradne robotizace práci 400.000 lidí [1] v prvních letech a Merkelovou v Praze zajímal na ČVUT především výzkum umělé inteligence pro autonomní systémy [2]. Nejinak tomu bylo v tomto případě, kdy Angela Merkel navštívila 8. června technologický kampus v Buenos Aires [3] a bavila se se studenty o jedné z kapitol Syndikátu, konkrétně o omezení práva a rozhodování o svobodném cestování a pohybu. Na událost nás upozornil jeden ze čtenářů AE News, děkujeme. Ve svém proslovu o vozech a automobilech s autonomním řízením pronesla Angela následující větu: „Za 20 let budeme potřebovat speciální povolení, abychom mohli auta řídit sami.“ Do roku 2037 by se tak řízení aut pomocí autonomních systémů mělo stát povinností a z automobilů by byl odstraněn ten nejznámější prvek, který znáte, volant. A spolu s ním i pedály a řadící páka. Tato informace Merkelové vyvolala v Německu doslova zděšení, protože většina lidí namítá, že lidem by bylo odebráno právo „řídit“ a bylo by převedeno na stroj, který navíc může být poruchový nebo hacknutelný.

Jenže to zdaleka není všechno. Elon Musk měl nedávno v Pasadeně v Kalifornii projev k místním policejním sborům, kde líčil budoucnost autonomních vozů jeho značky Tesla. Pokud se pachatel vloupá do vozu Tesla, autonomní systém ho uvnitř uzamkne, auto samo nastartuje a odveze pachatele k policejní stanici. Stejně tak bude moci policie přes počítač a internet vypátrat hledanou osobu a pokud se bude nacházet v autě s autonomním řízením, policie bude moci na dálku převzít kontrolu nad vozem a přikáže autu, aby změnilo trasu a dojelo na vybranou policejní stanici. Není třeba vysvětlovat, že o něčem takovém netušil ani George Orwell. Jednotlivé řídící sentinely Syndikátu jako jsou Elon Musk nebo Angela Merkel tak usilovně pracují na tom, aby už za pár let lidé neměli kontrolu nad svobodou svého pohybu. Je to jedna z podmínek implementace neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví.

Angela Merkel tak v Buenos Aires naznačila, že auto s volantem bude moci za 20 let vlastnit a řídit jen člověk se speciálním povolením, které dostanou jen prověření lidé. A tady najednou se objevuje obraz mozaiky, který najednou nám začíná dávat smysl. Všimli jste si, jak v poslední době používají islámští teroristé automobily k zabíjení a páchání teroru v Evropě? Všimli jste si, jak média začala říkat, že auto se stává zbraní v rukách teroristů? A co myslíte, že se teď děje? Tyto útoky se použijí k čemu? No přece jako argument pro povinné zavedení autonomních řízení aut! Když auto nebude řídit člověk, ale bude ho kontrolovat počítač, zamezí se terorismu za použití aut. A to je přece tak pohodlné nechat se vozit a neřídit. Za určitý čas se to dostane do takové pozice, že když budete chtít auto řídit sami, stanete se automaticky podezřelými, že jste teroristé. Proč by někdo chtěl řídit auto sám? To je divné, to je podezřelé!

Je to stejné jako s legálním držením zbraní. Proč by někdo se měl chtít bránit sám? Proč, když tu máme policii? Proč někdo chce zbraň držet legálně? To znamená, že nevěří policii? Proboha, co je to za člověka? Když nevěří policii, to nevěří našemu skvělému demokratickému bezpečnostnmu systému? To je terorista? To je divné, to je podezřelé! A přesně v tomto duchu bude nově pohlíženo i na přání člověka řídit auto vlastní rukou. Všechny ty útoky islamistů pomocí aut a náklaďáků v Evropě tak jsou zinscenované epizody, kterými Syndikát ovlivňuje informační pole, aby lidé a občané měli z lidí za volantem strach a chtěli autonomní řízení vozů. Muslimové, kteří proudí do EU, mají celou Evropu bezpečnostně destabilizovat do takové míry, že občané si ze strachu nechají vzít všechny svobody, včetně svobody pohybu. Muslimové používají auta na zabíjení, a tak řízení aut zakážeme. Tím získáme kontrolu nad veškerým pohybem obyvatelstva. Nikdo se nepřesune z bodu A do bodu B bez toho, aby digitálními technologiemi nacpaný elektromobil s autonomním řízením na Vás nenapráskal a nenahlásil Vaši polohu a trasu.

Angela Merkel tak v Buenos Aires odhalila jednu z kapitol Syndikátu, o které jsem už dříve mluvil a psal, takže pro mně to není něco nového, pouze mně trochu děsí ta rychlost jednotlivých kroků. Všechno probíhá tak, aby veškeré kroky proti svobodě jedince byly zahaleny jako ochrana a bezpečnost. Omezování pohybu je však jedním z posledních kroků v plánu realizace neofeudalismu. Pamatujete na příběhy o stavbách pyramid? Armády lidí pracovaly s jedním cílem a vizí. Zdroje byly soustředěny pro jeden jediný úkol. Jak to mohlo fungovat, ptají se dnes lidé? A já odpovím: Podívejte se, jak pracují armády „otroků“ v montovnách, za zlomkové mzdy, aby měly na splácení úvěrů a hypoték, protože mzdy mají tak malé, že jejich výdělky pokryjí jen splátky půjček. Ve starém Egyptě to nebylo jinak. Lidé pracovali „jako otroci“, ale nebyli to otroci, což dokazují tehdejší záznamy o výplatách mezd, které byly absurdně nízké, stejně jako jsou dnes. Jenom ta „pyramida“, kterou dnes pro Syndikát stavíme, není nijak při zemi, má vrchol mimo oběžnou dráhu této planety. A nebude ji stavět jeden národ, ale celá civilizace.Tyto informace a jejich obraz slouží kvůli tomu, abyste dokázali sami zpracovat a pochopit procesy, k čemu dochází v rámci Syndikátu na této planetě. Po nich potopa! Je jim jedno, co se stane s civilizací na Zemi a že práci převezmou roboti a dopravu autonomní systémy (Elysium), připravují nás na konfrontaci s architekty a na zhroucení víry v Boha (Prometheus) a připravují nás na problémy s potravinami, jejich získáváním, na problémy s výrobou kyslíku skrze fotosyntézu (Interstellar). Upřou naše pohledy k Zemi, aby oni mohli cestovat opačným směrem vzhůru a pryč. Nemohu publikovat více, dokud většina lidí nepokročí na určitou úroveň pochopení obrazu souvislostí. Vnímejte souvislosti, nedívejte se na provinční politiky (to jsou marionety), sledujte sentinely a lidi typu Elon Musk, Jeff Bezos nebo Angela Merkel.

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA