Německo nebude deportovat odsouzeného džihádistu, protože to porušuje lidská práva země

Německá vláda pozastavila deportaci džihádistického šmejda do Turecka, kvůli obavám, že by mohl být mučen až tam dorazí – džihádista byl odsouzen za podporu zakázané teroristické skupiny u německého soudu.

 Džihádista cestoval do Sýrie, aby se připojil k zakázané teroristické skupině. V Turecku je proti němu také vedeno soudní řízení, kde také čelí obvinění z terorismu. 

Ale předložený dopis od Amnesty International podrobně popisoval zkušenost jednoho džihádisty v tureckém vězení, která údajně zahrnovala mučení a hrozné životní podmínky. 

Takže byla deportace džihádisty zastavena, mezitím co se snaží zjistit, zda bude v Turecku vystaven mučení nebo ne. To prostě vše shrnuje. To je důvod, proč se džihádisté v západní Evropě smějí.

 Pokud chce někdo zničit Západ, podporovat islámský kalifát a připojit se k teroristické skupině, která se zabývá zabíjením homosexuálů, znásilňováním nezletilých dívek a samozřejmě hromadnými vraždami nevinných civilistů, tak by měl být ze země odstraněn. Konec! 

strom

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA