Logo nejhorsi.cz Máme odvahu psát pravdu!

Reklama


Autor fotografiehttp://svobodnenoviny.eu/nemecko-nebude-deportovat-odsouzeneho-dzihadistu-protoze-to-porusuje-lidska-prava-zeme/

Německo nebude deportovat odsouzeného džihádistu, protože to porušuje lidská práva země

Německo nebude deportovat odsouzeného džihádistu, protože to porušuje lidská práva země

Článek napsal @Honza36

Anketa

Myslíte si, že je Čapí hnízdo zlodějna?

Výsledky

Autor: Honza36Ověřený účet | Počet přečtení


Německá vláda pozastavila deportaci džihádistického šmejda do Turecka, kvůli obavám, že by mohl být mučen až tam dorazí – džihádista byl odsouzen za podporu zakázané teroristické skupiny u německého soudu.

 Džihádista cestoval do Sýrie, aby se připojil k zakázané teroristické skupině. V Turecku je proti němu také vedeno soudní řízení, kde také čelí obvinění z terorismu. 

Ale předložený dopis od Amnesty International podrobně popisoval zkušenost jednoho džihádisty v tureckém vězení, která údajně zahrnovala mučení a hrozné životní podmínky. 

Takže byla deportace džihádisty zastavena, mezitím co se snaží zjistit, zda bude v Turecku vystaven mučení nebo ne. To prostě vše shrnuje. To je důvod, proč se džihádisté v západní Evropě smějí.

 Pokud chce někdo zničit Západ, podporovat islámský kalifát a připojit se k teroristické skupině, která se zabývá zabíjením homosexuálů, znásilňováním nezletilých dívek a samozřejmě hromadnými vraždami nevinných civilistů, tak by měl být ze země odstraněn. Konec! 

strom


Jaký názor máte vy? Napište nám do komentářů!

Dejte nám "To se mi líbí" na Facebooku!Autor článku:


...

Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
Napiš si svůj vlastní článek

Sledujte náš Facebook!

Zobrazit Facebook