Německo největším salafistickým doupětem v Evropě !

Německá média přinesla šokující odhalení německé kontrarozvědky – Úřadu na ochranu Ústavy. V Německu silně vzrůstá počet radikálních muslimů, tzv. salafistů, a již čítá více než 10 tisíc. Přitom salafizmus je pro mnohé muslimy přestupní stanicí k teroristickému džihádizmu.

Salafistická scéna je pro kontrarozvědku obtížně monitorovatelná, neboť ji tvoří vzájemně propojené buňky, a to včetně nejméně proniknutelných - ženských. Nejnebezpečnější salafistická struktura je tvořena těmi, o kterých vždy německá média psala jako o „ruských“ uprchlících. Nyní však o nich píší již bez mlžení – jedná se o uprchlíky z islámských republik býv. SSSR (dnes středoazijských republik SNS), a zejm. ze severního Kavkazu. Ti mají za sebou bojové zkušenosti z války v Čečně a naposledy v Sýrii.

Německo tak má našlápnuto stát se teroristickou velmocí. To vše hned za našimi hranicemi a za sílícího víření pohůnkovských bruselských bubnů, že nám uprchlíky přerozdělí a zažalují nás. Nemělo by za závažnější věc - porušení bezpečnostního paktu a pravidel – být zažalováno Německo a další, spíše než aby svůj problém přesouvali k nám?

Na rozdíl od Německa se Rusko, podobně jako Velká Británie (viz nový ministr obrany) očividně, a některé další země latentně, hodlají v rámci své bezpečnosti maximálně využít doznívající války v Sýrii k jejich pozabíjení, pokud se ještě nachází v bojových zónách, než je pak vychytávat doma a tahat se s nimi po soudech a vězeních.

zdroj:

https://www.verfassungsschutz.de/de/arbeitsfelder/af-islamismus-und-islamistischer-terrorismus/was-ist-islamismus/salafistische-bestrebungen

https://www.welt.de/newsticker/news1/article171447507/Zahl-der-Salafisten-auf-Allzeithoch.html

https://www.sat1.de/news/panorama/zahl-der-salafisten-steigt-auf-rekordhoch-104417

http://www.krone.at/602921 https://www.afp.com/de/nachrichten/2522/zahl-der-salafisten-auf-allzeithoch-doc-uz9bx2

https://kurier.at/politik/ausland/maassen-zahl-der-salafisten-in-deutschland-auf-allzeithoch/301.505.423

http://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/warnung-des-verfassungsschutzes-zahl-der-salafisten-in-deutschland-steigt/20692604.html

http://www.tagesschau.de/inland/verfassungsschutz-137.html

http://www.deutschlandfunk.de/verfassungsschutz-zahl-der-salafisten-auf-allzeit-hoch.1939.de.html?drn:news_id=825574

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA