Píše se v zahraničí: Prezident České republiky varoval, že evropské hodnoty jsou ohrožovány kulturou nenávisti, která je neslučitelná s naší, a říká, že Izrael a jeho hrdinství jsou pro nás vzorem a povzbuzením.


Google překlad: „Do textu skoro nezasahuji pro důvěryhodnost!“

Miloš Zeman je bývalým vůdcem České sociální demokracie a považoval se za levicového populistu, ale udržel si robustní postoj proti masové imigraci a multikulturalizmu po celou dobu svého působení.

"Evropská unie již zažila mnoho krizí," vysvětlil 73letý , v rozhovoru s Izraelem Hayomem.

"Nyní se zabýváme rozsáhlou imigrační krizí spojenou s terorismem, která panuje v EU, EU musí přijmout velmi specifické a velmi účinné kroky.

"Je to vážná situace, kdy základní-křesťanské hodnoty evropské kultury jsou ohroženy kulturou nenávisti, která je neslučitelná s naší. Jak jsem již poznamenal, Izrael a jeho hrdinství jsou pro nás model a povzbuzení, "řekl.

Prezident Zeman, je silný podporovatel Izraele a jeden z mála evropských hlav států, podpořil rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa při oficiálním uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele - a po pých "zbabělou Evropskou unii" za své rozhodnutí podporovat "pro "Palestinské teroristické hnutí" namísto toho řekl, že bude naléhat, aby nadcházející premiér Andrej Babiš následoval vůdce amerického premiéra přesunutím českého velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma.

Zeman také byl silný stoupenec v Parlamentu České republiky se připravuje zavést jakýsi druhý dodatek pro své občany - i přes prudký odpor EU - zmínil se, že „úroveň mezinárodního zločinu roste kvůli islámskému terorismu“ v projev k mezivládní Radě Evropy.

"Český prezident Miloš Zeman řekl," že Evropané by měli "mít odvahu investovat do vlastních zbraní", aby se chránili před mezinárodním terorismem, jako miliony amerických občanů. vlastních zbraní .

"Má žena má pistoli. Samozřejmě, postoupila všechny nezbytné testy, ale teď mě hlídá moje žena a nejen bodyguardy, "řekl svým scandalizovaným evropským posluchačům, kteří mají tendenci pohlížet na právo obyčejných občanů držet zbraně pro sebe -defence - s výjimkou Švýcarska.

Prezident Zeman ostře kritizoval postoj Evropské unie k masové migraci, popisující migrační krizi jako " organizovanou invazi a ne spontánní hnutí uprchlíků".

Česká republika se pravděpodobně stane nejvíce euroskeptickou zemí v EU poté, co Spojené království odešlo, takže Bruselské nímandy to vážně znepokojuje, že "Czechout"může být jejich další velký bolehlav po skončení Brexitu.

Oficiálně prezident Zeman a premiér Babiš oba tvrdí, že by raději reformovali EU zevnitř, Zeman s Izhem Hayomem řekl, že "čtyři visegrádské státy, které měly v minulosti nešťastné zkušenosti s totalitním režimem" - Česká republika, Maďarsko, Polsko , a Slovensko - "může a mělo by být skutečným motorem změn v rámci EU".

Tato anti-masová migrace, pro-svrchované aliance byla nedávno podpořena vzestupem konzervativ-populistické koaliční vlády v Rakousku, který bude mít silné zaměření na řešení nelegálního přistěhovalectví a radikálního islámu.

Zdroj

Autor: Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
REKLAMA