Logo nejhorsi.cz Máme odvahu psát pravdu!

Reklama


Autor fotografiehttp://www.breitbart.com/london/2018/03/02/asylum-home-worker-attacked-migrant-lack-wifi-internet/

Senegalský migrant napadl azylového pracovníka v jižní italské obci Cassino poté, co si migrant stěžoval, že v domě chybí bezdrátový internet.

Senegalský migrant napadl azylového pracovníka v jižní italské obci Cassino poté, co si migrant stěžoval, že v domě chybí bezdrátový internet.

Článek napsal @Honza36

Anketa

Myslíte si, že je Čapí hnízdo zlodějna?

Výsledky

Autor: Honza36Ověřený účet | Počet přečtení


!!Google překlad: do textu zasahuji minimálně pro důvěryhodnost.!! 

26-letý senegalský žadatel o azyl údajně ohrožoval zaměstnance poté, co opakovaně požádal o instalaci bezdrátového internetu doma. Když jeho žádosti nebyly zodpovězeny zaměstnanci, migrant se stal agresivnějším a fyzicky napadl zaměstnance, uvádí italský deník  Ciociaria Oggi . 

Podle zaměstnanců se nejedná o incident poprvé, kdy se obyvatelé azylového domku rozhněvali na nedostatek bezdrátového připojení k internetu, přičemž uvedli, že v minulosti došlo k několika podobným událostem. 

Případ odráží příběh z roku 2015, ve kterých migranti žijící v italském městě Ceranova šel na řádění po náročném bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, aby se Skype se svými blízkými ve svých domovských zemích. Migranti, kteří nepracovali a nebyli ubytováni na výdajích daňových poplatníků, hodili na protesty na silnicích odpadkové koše. 

Nepokoje v italských domovech migrantů také nejsou neobvyklým výskytem, protože mnozí protestovali proti životním podmínkám. Začátkem tohoto roku, v migrující přijímacím středisku Arcinazzo desítky přistěhovalců vyšli do ulic na protest proti nedostatku řádných zdravotnického materiálu a stěžoval si, že nebylo dost rozmanitost v potravinách, které obdržel. 

Masová migrace se stala jedním z ústředních bodů italských národních voleb, které se mají konat v neděli. V důsledku migrační krize odhaduje, že v zemi existují stovky tisíc ilegálních migrantů a neúspěšných žadatelů o azyl. 

V některých městech, jako bývalé přímořské letovisko Castel Volturno severně od Neapole, tvoří nelegální migranti většinu obyvatelstva. Mnozí si stěžovali, že město také padlo do rukou nigerijských zločineckých gangů. 

Oba vůdci středo-pravicové koalice, populistický vůdce La Lega Matteo Salvini a vůdce společnosti Forza Italia a bývalý předseda vlády Silvio Berlusconi slíbili, že v neděli vyhrát mezi 500 000 a 600 000 nelegálními migranty . 


Jaký názor máte vy? Napište nám do komentářů!

Dejte nám "To se mi líbí" na Facebooku!Autor článku:


...

Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
Napiš si svůj vlastní článek

Sledujte náš Facebook!

Zobrazit Facebook