Logo nejhorsi.cz Máme odvahu psát pravdu!

Reklama


Autor fotografiehttp://europeanpost.co/schools-in-europe-delate-christmas-to-protect-non-christian-students/

Školy v Evropě přikázaly aby na vánoce chránily nekřesťanské studenty

Školy v Evropě přikázaly aby na vánoce chránily nekřesťanské studenty

Článek napsal @Honza36

Anketa

Myslíte si, že je Čapí hnízdo zlodějna?

Výsledky

Autor: Honza36Ověřený účet | Počet přečtení


Google překlad: „Do textu skoro nezasahuji pro důvěryhodnost!“

 

Není to první útok na vánoční tradice v Evropě. Italský kněz zrušil každoroční  betlémy  kvůli strachu, že by mohli urážet muslimskou komunitu. Ve Francii byly zakázány betlémy ve veřejném prostoru, stejně jako v Madridu, kde se farní levicový starosta Manuela Carmena rozhodl nezobrazovat   tradiční betlémy v Puerta de Alcalá.

Nyní je to přechod  škol : italská škola v Palermu se modlila a odstranila všechny fotografie papeže Františka. Milanská škola přeměnila tradiční vánoční přání na pozvánku na párty "na svátky", přičemž zrušila slovo "Vánoce". Další dánská škola zrušila tradiční vánoční službu  kvůli přítomnosti studentů nekřesťanské víry.

Dánské základní školy mají povinnost šířit vzdělávání - a učení o kulturních hodnotách a znalostech spojených s Vánocemi je nezbytnou součástí. "Jaké výhody plynou z tohoto rozhodnutí? Ne kultura či úroveň integrace v zemi,  " uvedla dánská ministryně zdravotnictví Ellen Trane Norbyová  .


Jaký názor máte vy? Napište nám do komentářů!

Dejte nám "To se mi líbí" na Facebooku!Autor článku:


...

Honza36Ověřený účet
Sdílím názory a myšlenky jiných lidí z jiných sociálních sítí či zpravodajských serverů. Zajímá mě Váš názor na danou problematiku.
Napiš si svůj vlastní článek

Sledujte náš Facebook!

Zobrazit Facebook